Media

33 dniowe rekolekcje duchowe, które były odprawiane przez członków i sympatyków Stowarzyszenia w roku 2023.


Zapraszamy do wysłuchania Konferencji wygłoszonej podczas Wielkopostnego Dnia Skupienia, przez ks. Sławomira Kostrzewę. Zdjęcia z tego dnia dostępne w Galerii.II Wielkopostny Dzień Skupienia na Ziemi Maryi na długo pozostanie w pamięci za sprawą wyjątkowego gościa, na którego czekaliśmy prawie rok. Swoją osobą nawiedził nas Ksiądz Metropolita Arcybiskup Stanisław Gądecki. Przewodniczył Uroczystej Eucharystii podczas której wygłosił Homilię oraz skierował serdeczne pozdrowienia.

W Mszy koncelebrowanej uczestniczyli: Ks. Zbigniew Urny – Proboszcz Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Obornikach, Ks. Tomasz Tomczak – Proboszcz Parafii pw. św. Bartłomieja w Objezierzu oraz ks. Mateusz Szkudlarek – Duszpasterz Stowarzyszenia Osób Poświęconych Maryi TOTUS TUUS TOTA TUA. Zapraszamy do wysłuchania.


Dnia 6 marca 2021 roku odbył się II Wielkopostny Dzień Skupienia dla Osób Poświęconych Maryi. Zaproszonym gościem był Ksiądz Profesor Paweł Wygralak, który wygłosił konferencję „Maryja w nauczaniu Ojców Kościoła”. Zapraszamy do wysłuchania.


Podczas I Wielkopostnego Dnia Skupienia w dniu 27 lutego 2021 zaszczycił nas swoją obecnością Ksiądz Krystian Sammler – Delegat Księdza Arcybiskupa. Ksiądz Krystian Sammler przewodniczył Mszy świętej podczas której skierował do zebranych Pozdrowienia od Księdza Arcybiskupa i wygłosił Homilię. Zapraszamy do wysłuchania.


W dniu 27 lutego 2021 roku odbył się I Wielkopostny Dzień Skupienia. Gościem głoszącym konferencję był Ksiądz Profesor Janusz Nawrot. Tematem były Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w Piśmie Świętym. Zapraszamy do wysłuchania.


Zapraszamy do wysłuchania konferencji na temat Różańca, wygłoszonej w dniu 26 września 2020 roku, przez ks. Piotra Kowalewskiego.

Ewangelia i Homilia wygłoszona w trakcie celebracji Mszy Świętej, w dniu 26 września 2020 roku.33 dniowe rekolekcje przygotowujące do poświęcenia się Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi

Powyżej do pobrania pełny tekst 33-dniowych rekolekcji.


O Sławienku w Przewodniku Katolickim

Poniżej zamieszczamy treść artykułu, który ukazał się w Przewodniku Katolickim z dnia 12 lipca 2020 roku. Zapraszamy do zapoznania się z treścią tego artykułu.Pan Wincenty Łaszewski – Konferencja prezentowana podczas Dnia Skupienia 21 wrzesień 2019

Konferencja podczas Adwentowego Dnia Skupienie 14 grudnia 2019 roku w Naszej Kaplicy.

Kazanie Ks. Mateusz Szkudlarek – 4 niedziela Wielkiego Postu (Laetare) 22.03.2020 – 10:30